Part blue şirketi tecrübeli bir kadroyla işe koyulmuştur. Hali hazırda temin edici ve donatımcı bir şirket olarak makineler ve yedek parçalar üzerine endüstri, yol yapımı, maden ve denizcilik alanineda çalışmaktadır.

Sunulan hizmetlere kolay ve rahat ulaşmak ve güvenilir parçaları temin etmek, her zaman için  bir çok şirket ve müteahhitin endişesi olmuştur. Buna dayanarak bu şirket profesyonel hizmet vermek adına, endüstri ve maden makinalarının yedek parçalarını temin etmek için işe koyulmuştur. Ayrıca istekli, bilgili, profesyonel ve tecrübeli bir kadroyla hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Bu şirket dünyanın yüksek seviyeli şirketleriyle çalışıp, onlarla ortak olmayı kendine hedef edinmiştir ve kullanılan parçalar ve koleksiyonlar için ise MTU, YANMAR, CUMMINS, KOMATSU, CATERPILLAR gibi temin edicilerden yararlamaktadır.

Yol yapımı ve maden alanında yapılan ve yapılmakta olan etkinlikler, ismi metin de geçicek olan makinaların temininden ibaretdir: KOMATSU makineleri ve yedek parçaları, damtrak HD325-6 ve HD785-5, kürek PC600 ve PC800, buldozer 155 A2, yükleyici (loder) WA470-3 ve WA600-6 ve CATERPILLAR makinaları: damtrak 777, SAV LIEBHERR, buldozer D11N, D10N ve D8N, loder 988. Ayrıca matkap, rod, türlü pompalar ve çekiç gibi kazı alet ve edevatlarının ve TBM alman cihazının konik tutucularının temini de söz konusudur.

Blue part şirketinin deniz alaninda ki etkinlikleri MTU, CUMMINS, CARETPILLAR, WARTSILA gibi türlü motor ve jeneratör parçalarının ve onlara ait araçların temin ve donatımıdır.

Bu şirketin müşteri odaklı tavrı be bakış açısı, ürün kalitesi, uygun fiyat, siparişlerin en kısa süre de teslim edilmesi ve farklı hizmetlerin sunulması müşteri memnuniyetinin oldukca artmasına sebep olmuştur.

Menu